Luxusný piercing v Košiciach

Naša práca je našou vášňou

Šperkami môžete vyjadriť svoju osobnosť bez toho, aby ste čokoľvek povedali. Salón AVH Gold sa špecializuje na umenie Body Piercingu a zdobenia tela. Naši dlhoroční certifikovaní pierceri s medicínským vzdelaním pracujú iba s piercingovými šperkami najvyššej kvality a dodržujú zásady APP (Association of Professional Piercers).

Naším cieľom je Vaša najlepšia možná skúsenosť s piercingami. Sterilizace behom pár minut vďaka modernému sterilizátoru Statim. Ponúkame bezplatné konzultácie a poradenstvo, štylizáciu šperkov, dizajnovanie ušných projektov, čistenie šperkov, anodizáciu, needle & piercing play a vzdelávacie piercerské kurzy.

Tešíme sa až Vás bezpečne a odborne ozdobíme v historickom centre Košíc!

Zopár našich prác

Katalóg šperkov

Ponúkame šperky z dielne firiem, s ktorými spolupracujeme. Našimi partnermi sú spoločnosti Buddha JewelryMushroom Body JewelryNorvoch Body JewelryIndustrial StrengthPeople’s JewelryJunipurr Jewelry a ďalšie. Šperky si je možné objednať od týchto spoločností. Všetky firmy, s ktorými spolupracujeme si za kvalitou stoja a na všetky šperky, ktoré si zakúpite ponúkajú doživotnú záruku.

Kde nás nájdete

Senný trh

Námestie Osloboditeľov